Strona główna Kontakt Program partnerski Oferty pracy Oferta szkolna

Papier firmowy

Papier firmowy to uzupełnienie materiałów reklamowych, wpływających korzystnie na postrzeganie firmy przez jej kontrahentów.
Druk offsetowy papieru firmowego wprost z pliku komputerowego. Druk pełnokolorowy CMYK - nieograniczona liczba kolorów. Możliwość stosowania tła na całej powierzchni papieru firmowego bez żadnej straty jakości. Doskonały do użytkowania w kserokopiarkach, drukarkach laserowych i atramentowych.
Nasz papier drukowany jest z największą możliwą precyzją na najwyższej światowej klasy maszynie w rozdzielczości pozwalającej na uzyskanie niewiarygodnej ilości szczegółów. Liniatura 300 lpi (dotychczas zwykle 150-200) pozwala odwzorowywać obrazy przygotowane w rozdzielczości ponad 400 dpi !!!
Zaskocz swoich klientów, kontrahentów i znajomych z branży i przygotuj superprecyzyjny projekt, a my go dla Ciebie wydrukujemy!!! JAKO¦Ć I PRECYZJA - to domena naszych druków! Jeśli nie wierzysz - zamów bezpłatną próbkę a się przekonasz!
Uważaj! Nie daj się nabrać kupując okazyjnie papier firmowy u niesprawdzonych dostawców lub na allegro! Sprawd¼ technologię jego wytwarzania. Wiele okazyjnych ofert to papiery drukowane techniką stałoatramentową lub laserową. Papiery takie wyglądają nie gorzej od drukowanych offsetowo, ale nie nadają się do wykorzystania w drukarkach laserowych. Pod wpływem ciepła z drukarek laserowych albo kserokopiarek (ponad 100 stopni Celsjusza) nadruk się topi, wchłania i rozmywa na papierze. Można nim uszkodzić elementy grzewcze drukarek laserowych i kserokopiarek!
Wskazówki do przygotowania projektu
Wymiary projektu Projekt musi być większy od rzeczywistego rozmiaru o 4 mm w poziomie i w pionie (dla formatu A4 będzie to 214 x 301 mm)
(Po wydrukowaniu papier jest przycinany po 2 mm z każdej strony.)
Zalecana rozdzielczość projektu 450 dpi
Z praktycznego punktu widzenia zmiany rozdzielczości powyżej 300 dpi nie są zauważalne przy normalnym oglądaniu wydruku. Różnice można zauważyć przy dokładnym porównaniu.
Nie zwiększaj sztucznie rozdzielczości w Twoim projekcie - nie powoduje to polepszenia jakości, a tylko zwiększa rozmiary plików.
Formaty zapisu pliku cdr (Corel - zalecany) pdf, tif, jpg,
© Copyright 2008 - 2018 by WIM System s.j. All rights reserved.
.:. Druk Cyfrowy Rzeszów .:. Wizytówki Rzeszów .:. Ulotki Rzeszów .:. Sitodruk Rzeszów .:. Druk Rzeszów .:. Kalendarze Rzeszów .:. Zaproszenia Rzeszów .:. Plakaty Rzeszów .:. Dyplomy Rzeszów.:.