Strona główna Kontakt Program partnerski Oferty pracy Oferta szkolna

Papier firmowy

Papier firmowy to uzupełnienie materiałów reklamowych, wpływających korzystnie na postrzeganie firmy przez jej kontrahentów.
Druk offsetowy papieru firmowego wprost z pliku komputerowego. Druk pełnokolorowy CMYK - nieograniczona liczba kolorów. Możliwość stosowania tła na całej powierzchni papieru firmowego bez żadnej straty jakości. Doskonały do użytkowania w kserokopiarkach, drukarkach laserowych i atramentowych.
Nasz papier drukowany jest z największą możliwą precyzją na najwyższej światowej klasy maszynie w rozdzielczości pozwalającej na uzyskanie niewiarygodnej ilości szczegółów. Liniatura 300 lpi (dotychczas zwykle 150-200) pozwala odwzorowywać obrazy przygotowane w rozdzielczości ponad 400 dpi !!!
Zaskocz swoich klientów, kontrahentów i znajomych z branży i przygotuj superprecyzyjny projekt, a my go dla Ciebie wydrukujemy!!! JAKOŚĆ I PRECYZJA - to domena naszych druków! Jeśli nie wierzysz - zamów bezpłatną próbkę a się przekonasz!
Uważaj! Nie daj się nabrać kupując okazyjnie papier firmowy u niesprawdzonych dostawców lub na allegro! Sprawdź technologię jego wytwarzania. Wiele okazyjnych ofert to papiery drukowane techniką stałoatramentową lub laserową. Papiery takie wyglądają nie gorzej od drukowanych offsetowo, ale nie nadają się do wykorzystania w drukarkach laserowych. Pod wpływem ciepła z drukarek laserowych albo kserokopiarek (ponad 100 stopni Celsjusza) nadruk się topi, wchłania i rozmywa na papierze. Można nim uszkodzić elementy grzewcze drukarek laserowych i kserokopiarek!
Wskazówki do przygotowania projektu
Wymiary projektu Projekt musi być większy od rzeczywistego rozmiaru o 4 mm w poziomie i w pionie (dla formatu A4 będzie to 214 x 301 mm)
(Po wydrukowaniu papier jest przycinany po 2 mm z każdej strony.)
Zalecana rozdzielczość projektu 450 dpi
Z praktycznego punktu widzenia zmiany rozdzielczości powyżej 300 dpi nie są zauważalne przy normalnym oglądaniu wydruku. Różnice można zauważyć przy dokładnym porównaniu.
Nie zwiększaj sztucznie rozdzielczości w Twoim projekcie - nie powoduje to polepszenia jakości, a tylko zwiększa rozmiary plików.
Formaty zapisu pliku cdr (Corel - zalecany) pdf, tif, jpg,
© Copyright 2008 - 2014 by WIM System s.j. All rights reserved.
.:. Druk Cyfrowy Rzeszów .:. Wizytówki Rzeszów .:. Ulotki Rzeszów .:. Sitodruk Rzeszów .:. Druk Rzeszów .:. Kalendarze Rzeszów .:. Zaproszenia Rzeszów .:. Plakaty Rzeszów .:. Dyplomy Rzeszów.:.