Strona główna Kontakt Program partnerski Oferty pracy Oferta szkolna
Oferty pracy Oferty pracy

Drukarnia Wielkoformatowa Cyfrodruk poszukuje

Kandydata/tki na stanowisko:

Dyrektor oddziału Cyfrodruk w Toruniu

WYMAGANIA:
- tworzenie i realizacja planów sprzedażowych
- sprzedaż powierzchni reklamowych
- aktywne pozyskiwanie klientów i budowanie długotrwałych relacji biznesowych
- definiowanie potrzeb klientów
- dopilnowanie terminów realizacji zadań własnych i członków Zespołu
- przygotowanie i aktualizacja materiałów marketingowych i sprzedażowych
- opracowanie cenników
- przygotowanie ofert i prezentacji
- utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami
- śledzenie bieżących trendów w reklamie
- przygotowanie i realizacji zaplanowanych kampanii reklamowych

NASZE OCZEKIWANIA:
- zaangażowanie
- wysoka motywacja,
- kreatywne myślenie
- samodzielność
- umiejętności interpersonalne
- umiejętności prowadzenia rozmów handlowych, przygotowywania i prowadzenia prezentacji
- umiejętność utrzymania długofalowych relacji z klientem
- umiejętność pracy pod presją czasu
- realizacja założonych celów budżetowych
- bardzo dobra znajomość MS Office (Power Point, Excel, Word)
- prawo jazdy kat. B
- umiejętności pracy w zespole

OFERUJEMY
- możliwość pogłębiania posiadanego doświadczenia zawodowego
- pracę w doświadczonym i ambitnym zespole
- możliwość szybkiego rozwoju zawodowego
- warunki finansowe uzależnione od efektów pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres
rekrutacja@cyfrodruk.com

W tytule: rekrutacja Dyrektor Biura Reklamy w Toruniu

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 y poz. zm.) Przyjmuje do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawienia."

SPECJALISTA DS.SPRZEDAŻY

Opis stanowiska:
- Aktywne poszukiwanie i opieka nad strategicznymi Klientami Firmy
- Doradztwo oraz sprzedaż produktów drukowanych oferowanych przez Cyfrodruk
- Dbanie o jakość obsługi Klientów Cyfrodruk

Wymagania:
- duża mobilność i wytrwałość w dążeniu do wyznaczonego celu
- samodzielność i dobra organizacja pracy
- dobra znajomość obsługi komputera
- mile widziane doświadczenie handlowe

Oferujemy:
- wielkość etatu oraz wynagrodzenie zgodnie z efektami wykonywanej pracy
- wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
- po okresie próbnym ryczałt na korzystanie z samochodu własnego lub możliwość uzyskania samochodu służbowego (uzależniona od wyników pracy)

Aplikacje (CV z aktualną fotografią) z dopiskiem miasta w którym pracą są Państwo zainteresowani prosimy przesyłać na