Strona główna Kontakt Program partnerski Oferty pracy Oferta szkolna
Oferty pracy Oferty pracy

Drukarnia Wielkoformatowa Cyfrodruk poszukuje

Kandydata/tki na stanowisko:

Dyrektor oddziau Cyfrodruk w Toruniu

WYMAGANIA:
- tworzenie i realizacja planw sprzedaowych
- sprzeda powierzchni reklamowych
- aktywne pozyskiwanie klientw i budowanie dugotrwaych relacji biznesowych
- definiowanie potrzeb klientw
- dopilnowanie terminw realizacji zada wasnych i czonkw Zespou
- przygotowanie i aktualizacja materiaw marketingowych i sprzedaowych
- opracowanie cennikw
- przygotowanie ofert i prezentacji
- utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami
- ledzenie biecych trendw w reklamie
- przygotowanie i realizacji zaplanowanych kampanii reklamowych

NASZE OCZEKIWANIA:
- zaangaowanie
- wysoka motywacja,
- kreatywne mylenie
- samodzielno
- umiejtnoci interpersonalne
- umiejtnoci prowadzenia rozmw handlowych, przygotowywania i prowadzenia prezentacji
- umiejtno utrzymania dugofalowych relacji z klientem
- umiejtno pracy pod presj czasu
- realizacja zaoonych celw budetowych
- bardzo dobra znajomo MS Office (Power Point, Excel, Word)
- prawo jazdy kat. B
- umiejtnoci pracy w zespole

OFERUJEMY
- moliwo pogbiania posiadanego dowiadczenia zawodowego
- prac w dowiadczonym i ambitnym zespole
- moliwo szybkiego rozwoju zawodowego
- warunki finansowe uzalenione od efektw pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesanie CV i listu motywacyjnego na adres
rekrutacja@cyfrodruk.com

W tytule: rekrutacja Dyrektor Biura Reklamy w Toruniu

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty

Prosimy o dopisanie nastpujcej klauzuli: "Wyraam zgod na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbdnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 y poz. zm.) Przyjmuje do wiadomoci, e przysuguje mi prawo wgldu do treci moich danych oraz ich poprawienia."

SPECJALISTA DS.SPRZEDAY

Opis stanowiska:
- Aktywne poszukiwanie i opieka nad strategicznymi Klientami Firmy
- Doradztwo oraz sprzeda produktów drukowanych oferowanych przez Cyfrodruk
- Dbanie o jako obsugi Klientów Cyfrodruk

Wymagania:
- dua mobilno i wytrwao w deniu do wyznaczonego celu
- samodzielno i dobra organizacja pracy
- dobra znajomo obsugi komputera
- mile widziane dowiadczenie handlowe

Oferujemy:
- wielko etatu oraz wynagrodzenie zgodnie z efektami wykonywanej pracy
- wszystkie niezbdne narzdzia do pracy
- po okresie próbnym ryczat na korzystanie z samochodu wasnego lub moliwo uzyskania samochodu subowego (uzaleniona od wyników pracy)

Aplikacje (CV z aktualn fotografi) z dopiskiem miasta w którym prac s Pastwo zainteresowani prosimy przesya na